O projektu

„Rezidence Pod Liškami“ – projekt výstavby řadových rodinných domů je svým pojetím zaměřen především na mladé rodiny s dětmi, které pro sebe hledají vhodné a dlouhodobé bydlení a za rozumnou cenu si mohou pořídit dům s vlastní zahrádkou a parkovacím stáním.


Řadové rodinné domy jsou navrženy jako celistvý objekt, vnitřně rozdělený na 6 jednotlivých samostatných řadových rodinných domů. Domy jsou dvoupodlažní, nepodsklepené s plochou střechou umístěné podél obslužné komunikace. Zde se nacházejí hlavní vstupy do jednotlivých RD. Na druhé, klidnější straně, jihozápadní orientace jsou situovány předzahrádky řadových domů a průběžný balkón ve 2. NP. Podlouhlá západní strana objektu, směřující do klidové zóny předzahrádek, je maximálně prosvětlená velkými okenními otvory, které přivádějí denní světlo do hlavních obytných místností (obytný prostor s kuchyňským koutem v 1. NP a pokoje a ložnice ve 2. NP). Přízemní prostory přímo navazují terasou na exteriérovou předzahrádku. Z této strany je ke každému domu přiřazeno vlastní parkovací stání s druhým vstupem do domu. Domy jsou dispozičně řešeny jako 3+kk o velikosti 92 m2 a 4+kk o velikosti 118 m2. Budovy jsou velmi úsporné – PENB v kategorii B. Víc informací naleznete na https://podliskami.cz/.

Lokalita

Projekt je umístěn v uzavřeném areálu, v klidné vilové a rodinné zástavbě Milovic v těsné blízkosti lesa. Na hlavní silnici se nachází autobusová zastávka s přímým napojením na nádraží Milovice. V pravidelných intervalech je poté přímé vlakové spojení do Prahy.

Přehled

Dům Pozemek (m2) Zast. plocha (m2) Obytná plocha (m2) Garáž (m2) Kupní cena vč. DPH Dispozice Dostupnost
C1 131,3 m2 42,0 m2 95,0 m2 0,0 m2 5 751 300 Kč Rodinný Prodaný
C5 157,5 m2 52,0 m2 116,8 m2 0,0 m2 6 713 500 Kč Rodinný Prodaný